Větrání

Větrání

Základní rekuperační jednotky patří k nejrozšířenějším na trhu, neboť mnozí uživatelé ani netuší, že by mohli ve stejných cenových relacích získat více.

Komfortní větrání

Komfortní větrání

Chcete své pohodlí posunout na vyšší úroveň? Vyberte si jednotky, které přívodní vzduch v létě ochladí a v zimě příjemně dohřejí.

Ohřev vody

Ohřev vody

Při větrání se odvádí z domu teplo, proč ho maximálně nevyužít a neohřát s ním teplou vodu? Špičková technologie může jít ještě dál.

Vytápění

Vytápění

Kompaktní větrací jednotky nové generace dokáží zajistit vše potřebné pro Váš dům. Chytře a úsporně větrají, ohřívají vodu i vytápějí.

Nejlepší rekuperace, jak vybrat rekuperaci,

Servisní centrum 

Jednotky NILAN jsou ONLINE

 
NILAN Servisní centrum je unikátní program, ve kterém můžeme online sledovat, řídit nebo regulovat provoz ventilačních systémů a tepelných čerpadel NILAN.

Optimální provoz představuje nízkou spotřebu energie a zároveň zajištění dobrého vnitřního klima bez zbytečné vlhkosti a jiných nežádoucích jevů.

Do servisního střediska může být zaregistrována jakákoliv jednotka NILAN s instalovaným LAN nebo WIFI GATEWAY. 

Nilan APP  

Nilan vyvinul novou APP s inteligentními funkcemi, kde může uživatel ovládat větrání domácnosti přímo z mobilního telefonu.

APP je intuitivní, snadno a bezpečně použitelná a umožňuje uživateli např. nastavení pokojové teploty. Ke stejné aplikaci lze připojit několik ventilačních systémů, takže je možné řídit vnitřní klima např. jak doma, tak na chatě. Ke stejné aplikaci lze připojit více uživatelů.

Větrání pro školy a školky

 

NILAN nabízí speciální řešení větrání pro školská zařízení. Celý koncept je postaven na jednotkách, které nejen dokáží vyvětrat a efektivně snížit koncentraci CO2, což je zásadním předpokladem pro soustředění žáků a studentů, ale nabízejí i příjemné klima po celý školní rok. Technicky jednotky dokáží ochladit dle potřeby přívodní vzduch a v zimě jej dohřát tak, aby přívod vzduchu byl příjemný a komfortní. To je hlavní výhoda jednotek NILAN s aktivní rekuperací.

Větrací jednotky pro školy
Příslušenství

Příslušenství 

 

Jednotky NILAN jsou nadstandardně vybaveny již v základním provedení. Každý však může chtít svoji jednotku ještě vylepšit, chtít chytré doplňky nebo jen náhradní filtry.

Investiční voucher

 

Investiční voucher se za několik let vyvinul z původně prodejní akce v pevný prodejní nástroj naší společnosti, kterému důvěřuje a využívá jej přibližně 80 % koncových uživatelů. Investiční voucher Vám nabízí výhodnou možnost zhodnocení vložených prostředků a tím výraznou úsporu při nákupu větracích jednotek NILAN. Jedná se o všechny větrací jednotky pro rodinné domy s aktivní rekuperací označené v ceníku.

investiční voucher

Dotační program

 

Od 5.8.2013 jsou naše zařízení postupně registrována do seznamu výrobků v rámci projektu Nová zelená úsporám.

Servis

Servisní prohlídka

 

Samozřejmostí a nutností je servis. Pokud se o Vaše produkty NILAN staráte, věřte, že se Vám to vrátí v podobě dlouhé životnosti.

Záruční podmínky

 

Záruční podmínky platné s účinností od 1. 7. 2018 na území ČR a SR stanoví zásady prodeje a záruční podmínky včetně řešení záručních a mimozáručních oprav. Podmínky se vztahují výhradně na dodávky a služby firmy NILAN s.r.o.

Nilan Hedensted