LOXONE – NILAN inteligentní ovládání

Inteligentní ovládání domácností se stává již standardem moderního bydlení. Jednotky NILAN jsou připraveny pro komunikaci s nadřazenými systémy a nabízejí klientům nejen komfort samotného větrání a příjemného domácího klima, ale jdou dále cestou chytrého řízení a dálkové správy. Nechte se rozmazlovat technologiemi NILAN a zároveň mějte svá zařízení pod racionální kontrolou.

Dálková diagnostika předchází zbytečným servisním zásahům, šetří Vaše finance a nabízí klid a pohodu spolehlivého a hospodárného chodu instalovaných zařízení. Hravá obsluha Vás bude bavit.
Ve spolupráci s LOXONE jsme pro Vás připravili skvělou možnost získat inteligentní ovládání vzduchotechniky za velmi příznivou cenu.

Nákupem miniserveru a komunikačního modulu lze však za 17 000 Kč získat mnohem více než jen plně funkční chytré ovládání vzduchotechniky NILAN přes PC, tablet, chytrý mobil. Získáváte již základ celého inteligentního ovládání domu a byla by škoda nevyužít možnosti, které miniserver již v základu nabízí.

Fotogalerie LOXONE – NILAN inteligentní ovládání

Loxone chytrá domácnost
Loxone chytrá domácnost

<< Zpět