SLIM Control

Novinka pro všechny majitele jednotek NILAN s regulací CTS 602. Ke všem novým jednotkám lze dodat jako volitelné příslušenství nový moderní dotykový ovladač SLIM Control. Ani uživatelé starších jednotek nepřijdou zkrátka, neboť lze zcela jednoduše zaměnit i stávající nástěnný panel. SLIM Control je nejen moderní ovládací prvek, ale nabízí například i funkční rozšíření o samostatné BOOST tlačítko pro zvýšený chod jednotky odlišně nastavitelné od současného spínání z WC a koupelny.

Připraveny jsou i další funkce. SLIM Control je vedle světových jazyků vybaven i českou a slovenskou verzí. SLIM Control umožňuje zapojení k jedné jednotce až 8 ovladačů. Každý ovladač může mít povoleny jen určité funkce, může mít vlastní nastavení jazyka, podsvícení atd.
SLIM Control

Výměna za stávající ovladač CTS 602 je velmi jednoduchá, není třeba žádná nová kabeláž. Ideální je, pokud lze pod současný ovladač dodělat klasickou instalační krabici a nový ovladač přišroubovat jako běžný vypínač. Ovladač CTS 602 se přesune k jednotce do technické místnosti a slouží pouze pro servisní nastavení. Změna umístění ovladače CTS 602 může u některých modelů vyžadovat doplnění teplotního čidla. Rádi Vám zajistíme výměnu (například v rámci běžných servisních prohlídek). SLIM Control lze velmi snadno upgradovat pomocí USB na nejnovější SW verzi.

Fotogalerie SLIM Control

schéma zapojení Slim Control
Nilan dotykový ovladač rekuperační jednotky Sim Control
schéma zapojení Slim Control Nilan dotykový ovladač rekuperační jednotky Sim Control

<< Zpět