Investiční voucher

Vážení přátelé a příznivci značky NILAN,

pro velký zájem prodlužujeme prodejní akci a možnost ještě výhodněji nakoupit naše větrací zařízení. Díky objednávce většího množství jednotek najednou dojde ke snížení výrobních i transportních nákladů a tyto úspory můžeme promítnout do poskytnuté slevy. Investiční voucher se za několik let vyvinul z původně prodejní akce v pevný prodejní nástroj naší společnosti, kterému důvěřuje a využívá jej přibližně 80 % koncových uživatelů. Investiční voucher Vám nabízí výhodnou možnost zhodnocení vložených prostředků a tím výraznou úsporu při nákupu větracích jednotek NILAN. Jedná se o všechny větrací jednotky pro rodinné domy s aktivní rekuperací označené v ceníku.

Za 10.000 Kč získáte investiční voucher v hodnotě 20.000 Kč, který můžete uplatnit na nákup zboží po uplynutí 3 měsíců. Svoji investici tak zhodnotíte o 100 % ! Pokud uvažujete o koupi zařízení s dostatečným předstihem, můžete investovat 15.000 Kč a získat investiční voucher v hodnotě 30.000 Kč. Při této investici budete moci svoji slevu čerpat po uplynutí 6 měsíců. Slevový voucher může být zajímavým a hodnotným dárkem.

Vouchery budou v prodeji do konce roku 2024. Slevu na nákup jednotky lze uplatnit nejpozději do 30.9.2025. Někteří naši prodejci mají vlastní systém slev a proto se informujte o možnosti uplatnění Investičního voucheru. Nákup voucheru doporučujeme dobře uvážit, jedná se o samostatný produkt, který výrazně zvýhodní případný nákup vyznačených jednotek NILAN. Investiční voucher není vázán k nákupu žádné konkrétní jednotky. Na jednu jednotku lze uplatnit maximálně jeden voucher. Akce je určena pro fyzické osoby nakupující jako koncový zákazník.

Investiční voucher nelze uplatnit na jednotky bazarové, s pasivní rekuperací a jednotku s integrovaným tepelným čerpadlem pro vytápění Nilan Anaconda. Nejedná se o investiční nástroj podle zákona 256/2004 Sb., ale pouze o marketingové označení slevové akce.

<< Zpět