Komfortní větrání

 

Opravdovou změnu v kvalitě větrání přináší až možnost upravit teplotu přiváděného vzduchu. Dopřejte si letní ochlazení a příjemné zimní ohřátí, která nabízejí zařízení NILAN pro komfortní větrání. Tyto jednotky mají přímo v sobě integrované tepelné čerpadlo – žádný jiný princip není skutečnou aktivní rekuperací. Porovnejte si ceny a uvidíte, že za svoje peníze můžete mít více, než byste očekávali.

 

VPL 15

 

Jednotka NILAN VPL 15 přináší novou úroveň větracích jednotek. Je to vyšší kategorie, která se odděluje od ostatních pouze větracích zařízení. Laicky je posun komfortu přirovnatelný rozdílu mezi plnícím perem a laserovou tiskárnou. NILAN VPL 15 skutečně chladí a levně ohřívá přívodní vzduch.

Cena bez DPH: 99 500 Kč

VPL 15 TOP

 

Absolutně nejprodávanější jednotka NILAN s aktivní rekuperací v České a Slovenské republice. V principu je shodná s VPL15, svoji oblibu si získala díky kompaktním rozměrům a umístění přípojných hrdel. Snížení ceny o 15 000 Kč při využití Investičního voucheru otevřelo cestu ke komfortu každému, kdo před tím uvažoval pouze o běžné větrací jednotce.

Cena bez DPH: 99 500 Kč

VPL 28

Když chcete zvýšit komfort větrání ve větších domech, komerčních objektech, kancelářích, zkrátka všude tam, kde potřebujete dostatek větracího výkonu, je VPL 28 ideálním řešením. Jednotka zvládá uchladit nebo naopak dohřát až 1250 m3/h přívodního vzduchu.

Cena bez DPH: 175 500 Kč

GOTT 2600

 

Kdo neuznává kompromisy a chce skutečně maximum možného, zvolí jednotku kombinující pasivní i aktivní rekuperaci. Toto spojení využívá výhod obou systémů. Zejména v přechodných období, kdy není potřeba chladit ani topit, zapojí jednotky pouze pasivní část, přenáší teplo samovolně a významně tak šetří provozní náklady a prodlužuje životnost integrovaného tepelného čerpadla.

Cena bez DPH: 125 500 Kč

GOTT 2600 TOP

 

Prémiová řada jednotek třídy GOTT s kombinací pasivní a aktivní rekuperace nabízí i provedení s horním umístěním přípojných hrdel. GOTT 2600 TOP je podobně jako VPL 15 TOP nejvíce žádanou jednotkou ve své kategorii.

Cena bez DPH: 125 500 Kč

ESO TOP

 

Flexibilita připojení je hlavním odlišovacím znakem modelu ESO TOP v prémiové třídě jednotek s pasivní i aktivní rekuperací. Zařízení lze připojit shora nebo z boku, případně vše kombinovat. Díky těmto možnostem a menším rozměrům dokáže jednotka uspořit prostor v technické místnosti. předností je i integrovaný předehřev jako součást bohaté základní výbavy.

Cena bez DPH: 135 500 Kč

Tepelné trubice HP/FU 15

 

Naprosto unikátní technologie, kterou na našem trhu běžně nedisponuje žádná jiná rekuperační jednotka. Tepelné trubice pracují samočinně  a výrazně zvyšují efektivitu jednotek s aktivní rekuperací. Doporučujeme zejména pro chladnější horské lokality.

Cena bez DPH: 25 500 Kč

Tepelné trubice HP/FU 28

 

Rozšíření tepelného výkonu v zimě u jednotky VPL 28 až o 40 % bez přívodu elektrické energie. Zařízení je vybaveno samostatnou filtrační jednotkou FU (Filter Unit).

Cena bez DPH: 29 500 Kč

Průmyslové jednotky nad 1200 m3/h

 

To není pohádka, jednotky NILAN skutečně zajišťují větrání zámku Neuschwanstein…

Cena bez DPH: dle CN Kč