Bazar

Provozujeme pro vás několik předváděcích center, účastníme se veletrhů a výstav, kde mají návštěvníci možnost vidět jednotky v reálném stavu a provozu. Tyto jednotky pravidelně obměňujeme, vyzkoušíme a jako skoro nové nabízíme k prodeji za výhodnou cenu. Stejně tak se mohou v nabídce objevit jednotky poškozené během dopravy, jednotky vykoupené protihodnotou a další.

 

VP18 K  – Prodáno

 
 

Zadáním pro vývojový tým bylo vytvoření kompaktní jednotky pro rodinné domy, která by vyřešila ekonomicky výhodný ohřev vody v souběhu s účinným větráním. Průlomový okamžik dokonalého využití odpadního vzduchu přinesla aplikace principu tepelného čerpadla do ventilačního systému.

VP18K EK9

Prověřená jednotka, která byla 2 roky v provozu u zákazníka. Následně byla vykoupena na protihodnotu z důvodu přechodu na vyšší model. S ohledem na faktickou životnost těchto jednotek, která převyšuje 15 let,  je několikaměsíční provoz zanedbatelný. Jednotka má již nejnovější regulaci HMI s možností přidání Nilan Gateway. S aplikací Nilan User App, která je zdarma ke stažení, získáte ovládání přes mobilní telefon a mnoho dalších funkcí jako např. dálkovou správu v rámci Servisního centra.

Rok výroby: 2021 (do provozu září 2021)
Záruka: 18 měsíců

Sleva: 36 000 Kč

 

Cena bez DPH: 151 900 Kč                                               Více informací

 

VPL 15 TOP

 
Předváděcí jednotka ze showroomu, která byla pouze občasně zapnuta při předvádění klientům. Stav jako nová. Jednotka má již nejnovější regulaci HMI s možností přidání Nilan Gateway. S aplikací Nilan User App, která je zdarma ke stažení, získáte ovládání přes mobilní telefon a mnoho dalších funkcí jako např. dálkovou správu v rámci Servisního centra.

Rok výroby: 2020
Záruka: 24 měsíců

Sleva: 28 000 Kč 

 

Cena bez DPH: 71 500 Kč

GOTT 2600 TOP – prodáno

 
Předváděcí jednotka ze showroomu v Praze, která byla prakticky pouze vystavena. Stav jako nová. Regulaci CTS 602 je možné předělat na HMI nebo přidáním Nilan Gateway připojit Nilan User App a ovládat přes mobilní telefon.
Rok výroby: 2017
Záruka: 24 měsíců
Sleva: 29 000 Kč
 

Cena bez DPH: 84 500 Kč

VT 3131 – prodáno

 
Jde o bojler s tepelným čerpadlem, který ještě nebyl v provozu. Tudíž je nabízen s plnohodnotnou záruční dobou. Vnitřní části jsou nepoškozené. Pouze má z přepravy na spodní vnější části promáčklinu. Jde o bojler s objemem 270 litrů, který dokáže ohřívat vodu vzduchem a to až do -10°C. V nádrži se nachází jeden vstup/výstup pro připojení externího zdroje tepla. Vzhledem k malému poškození jednotky je zde sleva 5000,- Kč. Foto na vyžádání. 
 

Rok výroby: 2022

Záruka: 24 měsíců

Sleva: 5000 Kč – 

Cena bez DPH: 54 000 Kč