Reference

Produkty Nilan najdete v tisícovkách domácností, ale i v kancelářích,
průmyslových halách … skoro všude.

Nilan ve světě

Rekuperační jednotky jsou dodávány také do statisíců domácností po celé Evropě. Společnost NILAN s.r.o. dodává tato zařízení do ČR a SR od roku 2006. První pasivní dům v ČR v Jenišově u Karlových Varů, který získal certifikát PHPP větrá, chladí a ohřívá TUV rekuperační jednotkou NILAN VP18K 10P. V roce 2011 byl v ČR spuštěn projekt měření spotřeby elektrické energie jednotek NILAN u 64 referenčních domů.

Do projektu referenčních domů se zapojili i stavebníci ze Slovenska. O výsledcích měření budeme informovat v samostatné rubrice. Mezi nejoblíbenější a také nejčastěji instalované jednotky patří produktová řada NILAN VP18 s chlazením.

Fitness centra, kavárny a kanceláře

Fitness centra, kavárny a kanceláře

Rekuperační jednotky NILAN jsou pro své výrazné provozní úspory vyhledávány i investory výstavby fitness center, kaváren a kanceláří. Každým rokem jen v ČR přibývají stovky nových zákazníků.

Obchodní centra NOVA Lund

Obchodní centra NOVA Lund

Největší obchodní centra NOVA Lund 1, 2 a 3 ve Švédsku jsou vybavena provozně úspornými jednotkami s aktivní rekuperací o celkovém výkonu 640 000 m3/h.

Elektro EXPERT

Elektro EXPERT

Kvalitní prostředí pro prodej elektroniky v síti obchodů EXPERT v Německu zajišťují naše vzduchotechnická zařízení NILAN.

McDonalďs

McDonalďs

Přes 90 provozoven McDonalďs ve Skandinávii spoléhá na aktivní rekuperaci NILAN.

Deichmann

Deichman

Vzduchotechnika NILAN byla instalována i ve více než deseti pobočkách nadnárodní obchodní společnosti s obuví Deichmann.

Prestižní bankovní domy

Prestižní bankovní domy

Velmi spokojenými klienty, pro které společnost NILAN realizovala dodávky vzduchotechniky, jsou prestižní bankovní domy Danske Bank, Vollksbank, Reifeisen Bank, Amager Bank a Roskilde Bank.

Mezinárodní letiště

Mezinárodní letiště

Vzduchotechnická zařízení NILAN jsou jedny z nejvíce rozšířených systémů ventilace objektů v Evropě. Mezi největší projekty patří vzduchotechnika s rekuperací tepla pro mezinárodní letiště v dánské Kodani a Billundu, norském Oslo.

<< Zpět