Výběr rekuperační jednotky

Vítejte v NILANU

NILAN s.r.o. je výhradním zastoupením dánské společnosti Nilan A/S pro Českou a Slovenskou republiku.

Dodáváme vzduchotechnická zařízení s rekuperací tepla pro rodinné domy i průmyslová zařízení s důrazem na zdravé a příjemné vnitřní klima. Společnost NILAN s.r.o. sídlí v Plzni, kde provozuje vzorový pasivní dům a zájemcům o vzduchotechniku je možné zajistit předvedení větracích jednotek NILAN VP18K a NILAN ANACONDA v reálném chodu. Všem zájemcům o vzduchotechniku jsme také k dispozici v konzultačním centru v Praze.

rekuperace tepla

Spojení pasivní a aktivní rekuperace, komfortní větrání, topení, chlazení a levný ohřev teplé vody v jednom zařízení
Nejprodávanější kompaktní rekuperační jednotka pro domácí použití NILAN Compact

Nilan Compact

Komplexní řešení

Jedno zařízení dokáže efektivně vyřešit větrání, chlazení, ohřev teplé vody a dle požadavku i vytápění Vašeho rodinného domu.
NILAN Compact a další naše jednotky můžete snadno ovládat chytrým telefonem prostřednictvím aplikace NILAN USER APP. 

Varianty s integrovaným tepelným čerpadlem pro vytápění:

Anaconda – vzduch/voda o výkonu 9-19 kW
Compact AIR 9 – vzduch/voda o výkonu 9 kW
Compact GEO – země/voda o výkonu 3, 6 nebo 9 kW

Kvalita

Jedině díky nekompromisním nárokům na vysokou kvalitu vyráběných zařízení s dlouhou životností může NILAN patřit mezi absolutní špičku světových výrobců vzduchotechniky.

Maximum

Chceme, abyste si mohli pořídit elitní technologie za přijatelnou cenu. Toho jsme dosáhli na české poměry neobvyklým systémem prodeje, kdy jsme vynechali všechny zbytečné prodejní mezičlánky a snažíme se, abyste svými penězi platili co nejvíce za samotný produkt. V naší cenové strategii není prostor pro spekulanty, na druhou stranu si velmi vážíme poctivých a stabilních partnerů. 

pasivní rekuperace

Odlišnost

Naše výrobky jsou jiné, jsou výjimečné. Dokážeme pokračovat tam, kde jiní již končí. Za běžnou pasivní jednotku zařadíme aktivní a pokračujeme v šetření energií dál. Dokážeme odpadním vzduchem ohřát vodu. Mnozí konkurenti naše výrobky kritizují nebo o nich šíří nepravdivé informace, ti schopnější se je snaží kopírovat – my pracujeme pro vás a našim cílem je dodat ta nejspolehlivější a nejúčinnější zařízení s ohledem na komfort bydlení i zdraví všech jeho uživatelů.

Kombinovaná rekuperační jednotka

pasivní

aktivní

nejlepší větrací jednotka

Důvěra

Vzájemnou důvěru považujeme za základ nadstandardních vztahů s našimi zákazníky a obchodními partnery. Stojíme za svými sliby, plníme své závazky – nemáme žádné dluhy. Stejný přístup očekáváme i z druhé strany, prakticky neprodáváme na splatnosti, což je v českém stavebnictví nevídaný jev. Raději zakázku odmítneme, než abychom vytvářeli zbytečná rizika. Jsme hrdí, že zůstáváme zdravá a stabilní společnost s 15 letou tradicí a několika tisíci spokojených zákazníků.

rekuperace

větrání

vlhkost

entalpický výměník

dýchání

koncentrace CO2

filtrace