Nilan APP

Ovládání domácí ventilace přímo z mobilního telefonu

Nilan vyvinul novou APP s inteligentními funkcemi, kde může uživatel ovládat větrání domácnosti přímo z mobilního telefonu.

APP je intuitivní, snadno a bezpečně použitelná a umožňuje uživateli např. nastavení pokojové teploty. Ke stejné aplikaci lze připojit několik ventilačních systémů, takže je možné řídit vnitřní klima např. jak doma, tak na chatě.

Ke stejné aplikaci lze připojit více uživatelů.

nilan app

Snadné připojení, snadné použití
Když je ventilační systém připojen k internetu prostřednictvím brány Nilan, lze jej dálkově ovládat pomocí aplikace Nilan User APP, kterou lze zdarma stáhnout do mobilního telefonu. Aplikaci lze stáhnout z App Store i Google PlayBrána je připojena k Modbusu jednotky pomocí konektoru LAN a je připojena k internetovému routeru uživatele prostřednictvím připojení LAN nebo WiFi, čímž se vytváří bezpečné cloudové spojení mezi systémem a smartphonem.

Dobrý a rychlý přehled
APP vám umožňuje sledovat provoz systému a upravovat uživatelská nastavení ventilačního systému, například. požadovaná teplota v místnosti, požadovaný stupeň ventilace a regulace vlhkosti. Důležitou funkcí je, že na APP vidíte, kolik dní zbývá pro další výměnu filtru a že se vygeneruje upozornění v případě alarmu, např. kdy je čas vyměnit filtry.

Další dobrou informací jsou trendové křivky, kde můžete sledovat provoz jednotky o týden později, např. pokojová teplota nebo vlhkost.

Všechny stávající systémy s řídící deskou CTS602 nebo CTS400 lze ovládat pomocí aplikace Nilan User APP, když je ventilační systém připojen k internetu prostřednictvím brány Nilan Gateway (brána je k dispozici jako LAN nebo WIFI). U některých systémů však bude pro plné využití aplikace vyžadovat aktualizaci softwaru. To znamená, že APP může používat většina bytových a komerčních zařízení. 

Nilan Gateway se kabelově zapojuje na výstup Modbus a nelze jej kombinovat s jiným nadřazeným systémem nebo ovladačem Slim Control.