Nilan APP

Ovládání domácí ventilace přímo z mobilního telefonu
Nilan vyvinul novou APP s inteligentními funkcemi, kde může uživatel ovládat větrání domácnosti přímo z mobilního telefonu. APP je intuitivní, snadno a bezpečně použitelná a umožňuje uživatel např. nastavit pokojovou teplotu. Ke stejné aplikaci lze připojit několik ventilačních systémů, takže je možné řídit vnitřní klima například doma i na chatě. Aplikaci může využívat více uživatelů.

nilan app

Snadné připojení, snadné použití
Když je ventilační systém připojen k internetu prostřednictvím brány Nilan, lze jej dálkově ovládat pomocí aplikace Nilan User APP, kterou lze zdarma stáhnout do mobilního telefonu. Aplikaci lze stáhnout z App Store i Google PlayBrána je připojena k Modbusu jednotky pomocí konektoru LAN a je připojena k internetovému routeru uživatele prostřednictvím připojení LAN nebo WiFi, čímž se vytváří bezpečné cloudové spojení mezi systémem a smartphonem.

Dobrý a rychlý přehled
APP vám umožňuje sledovat provoz systému a upravovat uživatelská nastavení ventilačního systému, například. požadovaná teplota v místnosti, požadovaný stupeň ventilace a regulace vlhkosti. Důležitou funkcí je, že na APP vidíte, kolik dní zbývá pro další výměnu filtru a že se vygeneruje upozornění v případě alarmu, např. kdy je čas vyměnit filtry.

Další dobrou informací jsou trendové křivky, kde můžete sledovat provoz jednotky o týden později, např. pokojová teplota nebo vlhkost.

Všechny stávající systémy s řídící deskou CTS602 nebo CTS400 lze ovládat pomocí aplikace Nilan User APP, když je ventilační systém připojen k internetu prostřednictvím brány Nilan Gateway (brána je k dispozici jako LAN nebo WIFI). U některých systémů však bude pro plné využití aplikace vyžadovat aktualizaci softwaru. To znamená, že APP může používat většina bytových a komerčních zařízení. 

Nilan Gateway se kabelově zapojuje na výstup Modbus a nelze jej kombinovat s jiným nadřazeným systémem nebo ovladačem Slim Control.